Posługa Prorocza - Dom Modlitwy Warszawa 24/7
Drodzy, zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z posługi proroczej w Domu Modlitwy. W związku z aktualną sytuacją, posługa odbędzie się zdalnie (słowo prorocze zostanie przesłane w formie nagrania audio).

PROŚBA: Ze względu na duże zainteresowanie posługą proroczą prosimy o zapisywanie się nie częściej niż raz na 3 miesiące.

Chcemy modlić się w Waszych sprawach - słuchać, co Bóg mówi do nas przez swoje Słowo i dzielić się tym z Wami, wierząc, że Duch Jezusa, to duch proroczy (Ap. 19,10). Słowa prorocze, które otrzymacie, zgodnie z zaleceniem św. Pawła (1 Kor. 14,3), na pewno Was zbudują i zachęcą. Jako, że "prorokujemy po części" (1 Kor. 13,9), prosimy, abyście pamiętali, że słowo prorocze jest tylko fragmentem tego, co Bóg Wam przekazuje i że wymaga ono zawsze Waszego rozsądzenia i rozeznania. W rozeznawaniu słowa proroczego warto zajrzeć do Pisma Świętego, oraz do porozmawiać o nim w ramach swojej wspólnoty, parafii, czy też małej grupy dzielenia.

Do każdej osoby, która zapisała się na posługę wysyłamy email z potwierdzeniem rejestracji (po jej zamknięciu).

Zapraszamy serdecznie!
Dom Modlitwy Warszawa 24/7

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Rejestracja na posługę proroczą marzec 2022 ZAMKNIĘTA
Do każdej osoby, która zapisała się na posługę wysyłamy email z potwierdzeniem po zamknięciu rejestracji.
Czy brałeś już udział w posłudze proroczej *
Imię: *
Nazwisko: *
Podanie poniższych danych jest dobrowolne, jednak nie podanie ich skutkuje brakiem możliwości wysłania formularza i w konsekwencji brakiem możliwości udziału w wydarzeniu.
Telefon: *
Rok urodzenia: *
Miejscowość: *
Kościół: *
Required
Wspólnota (jeśli nie należysz, wpisz brak) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach rejestracyjnych oraz organizacyjnych przez Fundację 24/7. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji organizacyjnych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Fundację 24/7. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z innymi wydarzeniami organizowanymi lub promowanymi przez Fundację 24/7. *
Powyższe dane wypełniłem / wypełniłam dobrowolnie. *
Dom Modlitwy Warszawa 24/7 jest chrześcijańską organizację non-profit, której celem jest stworzenie miejsca nieustannej modlitwy! Póki co Dom jest otwarty dla wszystkich spragnionych Boga w dni powszednie od 8:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 22:00. Możesz spowodować, że drzwi Domu Modlitwy będą otwarte non-stop. Dołącz do grona darczyńców!
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy